2017 Kasım Öğrenci Başarıları

Herkese Merhaba,

Gün geçmiyor ki hem iOS tarafından hem de Android tarafından yepyeni uygulamalar App Store ve Google Play’de yerini almasın! Kurs öğrencileri tarafından yayınlanan uygulamaları aşağıda görebilirsiniz. Sizden ricam uygulamaları inceledikten sonra uygulama sahiplerine geribildirimlerinizi ve yorumlarınızı iletmenizdir. Herkes ilgili uygulamayı cihazlarına indirebilirse arkadaşlara destek vermiş oluruz!

Siz de paylaşmak istediğiniz kodlarınızı ve yayınlanan uygulamalarınızı bana yollamayı unutmayın! Ayrıca hatırlatmak isterim ki uygulamanızın İngilizce versiyonu mevcutsa onu da mesajlarınızda belirtmenizi rica edeceğim, bu şekilde İngilizce kurslarını alan binlerce kişiye de uygulamanızı ulaştırabilirim!

1) Oyunundibi – Furkan Serdaroğlu – Android

Furkan oyunundibi web sitesi için hazırladığı Android uygulamasını bizimle paylaştı. Özellikle web siteleriyle çalışmak isteyen, hali hazırdaki web sitelerine uygulamalar yapmak isteyen arkadaşlar buradan inceleyebilir.

2) TapMeow – Mete Çınar – Android

Mete’den bir Kenny oyunu klonu! Bu sefer içinde farklı seviyeler mevcut ve seçtiğiniz oyun zorluğuna göre oynayabiliyorsunuz. Oyunu buradan inceleyebilirsiniz.

3) SDU Not – Ahmet Muhammet Vural – iOS

Süleyman Demirel Üniversitesi’nde alınan sınav sonuçlarına göre notunuzun ne olacağını mı hesaplamak istiyorsunuz? O zaman bu uygulama tam size göre 🙂 Uygulamayı buradan inceleyebilirsiniz.

4) TRSohbet – Ferit Cihan – iOS

Genelde kurs içinde hep chat uygulaması ve chat web sitesi yapmak isteyen arkadaşlar oluyor. Burada Ferit’in iOS için yazdığı chat uygulamasını görebilirsiniz. Detaylar için Ferit’le iletişime geçebilirsiniz!

5) Takdir Teşekkür Hesaplama – Bünyamin Meşe – Android

Bünyamin tarafından Google Play’de yayınlanan bu uygulamayla 4 – 8. sınıflar arası öğrencilerin aldığı notlara bakarak takdir mi teşekkür mü alacağını hesaplayabilirsiniz. Uygulamayı buradan inceleyebilirsiniz.

6) NCCLife Yemek – Serdar Güzel – iOS

Bu uygulama Kıbrıs Odtü Kampüsünde’kiler için ideal. Etraftaki restoranları, bilgilerini vb. bulabilecekleri uygulamaya buradan ulaşabilirler.

7) Hafıza Oyunu – Duygu Demirbaş – Android

Duygu tarafından geliştirilen bu oyun çocukların hafızasını sınamak ve geliştirmek için ideal. Aynı zamanda AdMob uygulamalarını da görebileceğiniz bu oyunun geri bildirimleri için Duygu’ya ulaşabilirsiniz. Oyunu buradan inceleyebilirsiniz!

8) DGS Rehber & Sağlık Hesaplamaları – Murat Aslan – Android

Murat’tan hem B.K.İ gibi hesaplamaları yapabileceğimiz bir sağlık app’i hem de aynı zamanda DGS ile alakalı bilgi alabileceğimiz bir rehber geldi! Murat böylece daha kariyerinin başında iki tane uygulama yayınlamış oldu! Uygulamaları buradan ve buradan inceleyebilirsiniz.

Atıl Samancıoğlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir