2017 Ekim Öğrenci Başarıları – 2

Herkese Merhaba,

Bu sefer dopdolu bir bültenle karşı karşıyayız. Hem iOS hem de Android’de çok sevindirici bir şekilde öğrenciler tarafından yayınlanan birçok uygulamamız bulunmakta. Unutmayalım ki bu paylaşımın amacı bu uygulamaları indirmek, denemek ve arkadaşlara gerekli geribildirimleri ulaştırmak. O sebeple herkesi ilgili cihazına indirme yapmaya davet ediyorum.

Ve unutmayalım ki hem yayınladığınız uygulamaları hem de kodlamada yaptığınız geliştirmeleri insanlarla paylaşmak için bana göndermeyi unutmayın! Bir sonraki bültende görüşmek üzere.

1) Serhat Dirik – Android – Animal Sounds

Serhat bize hayvanların seslerini inceleyebileceğimiz keyifli bir uygulama yapmış. Özellikle çocukların ilgisini çekebilecek bu uygulamayı incelemenizi tavsiye ederim.

2) Furkan Erkokmaz – iOS – Kaskoline

Furkan müşterileri için bir sigorta uygulaması yazmış. Bu uygulamayla kasko ihtiyaçlarınız için teklifler alabilirsiniz. Özellikle freelance çalışmak isteyenler, müşterilere uygulama yazmak isteyenler mutlaka incelesin.

3) Mehmet Yazik – iOS – Baby Sleeping Sounds

Mehmet’ten ebeveynler için çok tutacak bir uygulama geliyor! Bu uygulamayla bebeğinize önceden kayıtlı sesleri dinleterek uyuması için güzel bir ortam sağlayabilirsiniz.

4) Halil Özel – Android – Catch The Eagle

Halil’den bir Kenny oyunu uygulaması. İçinde Kenny’e göre tabii ki geliştirmeler mevcut ve oyun Google Play’de yayında! Daha da iyisi buradan oyunun kodlarına ulaşabilir ve bu hizmeti için Halil’e teşekkür edebilrsiniz 🙂

5) Murat Han – Android – Number Puzzle 

Murat’tan güzel bir görünüme büründürülmüş bir sayı tahmini oyunu. Bu uygulamayı özellikle ilk uygulamasını Google Play’e koymak isteyenler incelesin derim.

6) Okan Yılmaz – iOS – İnşaat Maliyetim

Okan’dan inşaat profesyonelleri için geliştirilmiş bir uygulama. Bu uygulamayla kabaca yapmak istediğiniz bir inşaatın size ne kadar maliyet getireceğini hesaplayabiliyorsunuz. Aynı zamanda kursumuz yardımıyla yayınlanan ilk ücretli uygulama sıfatına da sahip 🙂

Atıl Samancıoğlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir