2017 Aralık Öğrenci Başarıları – 1

Herkese Merhaba,

Aralık ayına yine çok güzel haberlerle giriyoruz. Arkadaşlarımız hem iOS’da hem Android’de çok güzel uygulamalar yazmış ve bizimle paylaşmak istediler. Eğer siz de hem store’lara koyduğunuz uygulamaları hem de geliştirdiğiniz kodları benimle paylaşmak isterseniz lütfen mesaj bölümünden iletişime geçiniz. Arkadaşlara geri bildirimde bulunmayı ve desteklemek adına cihazlarımıza indirmeyi unutmayalım!

1) Gates Of Ball – Alper Süslü – Android

Alper tarafından yazılan bu oyunda yine Kenny tarzı bir tıklama senaryosu bulacaksınız. Yorumlarınızı paylaşma ve kendisine geri bildirimde bulunmak için oyunu buradan indirebilirsiniz.

2) Balloon Pop – Erkan Eroğlu – Android

Yine bir tıklama oyunu olan Balloon Pop’da easy – medium – hard olmak üzere üç ayrı seviye bulunuyor. Renkleriyle bizi mest eden bu oyunu buradan indirebilirsiniz.

3) Fuat Gezici – Easy Sell – iOS

Bu uygulamada şirketinizin ürünlerini tanıtabilir ve fiyat kataloğu hazırlayabilirsiniz. Arayüzü geliştirilerek şirketlere güzelce pazarlanabilecek bir ürün yaratılabilir. Bu güzel uygulamayı buradan inceleyebilirsiniz.

4) Pet Reminder – Ege Sucu – iOS

Ege tarafından yazılan bu uygulamada evcil hayvanımızla ilgili hatırlatmalar yer alıyor. Mamasını suyunu verdik mi vs. gibi kontrolleri yapabileceğiniz bu şirin uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

5) Wlreox – Kenny Oyunu – iOS

Wlreox tartından Kenny oyunumuz geliştirilmiş ve kodlar github’da yerini almış. Oyunu durdurma devam ettirme vb. özellikleri buradan inceleyebilirsiniz.

6) Can You Touch – Mehmet Akif Akgül – Android

Burada Kenny oyunun başka bir versiyonunu bulabilir bu sefer Kenny yerine toplara tıklayarak refleksinizi test edebilirsiniz. Yeniden oynama vb. özellikleri de buradan inceleyebilirsiniz.

Atıl Samancıoğlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir