En İyi Online Eğitimlere Hoşgeldiniz

Udemy'de en iyi öğrenci sayısını yakalayan bu eğitimler ile dünyanın 170 ülkesinden 180.000'den fazla öğrenci programlamayı, etik hacker'lığı ve diğer konuları öğrendi. Siz de ilginiz olan konuları buradan inceleyip %90 indirimle kaydolabilirsiniz!

ios13

iOS Mobil Uygulama: Swift 5

Instagram, Foursquare, Snapchat, Angry Birds klonları gibi popüler uygulamalar yazarak iOS 13 için mobil uygulamalar geliştirmeyi öğrenin. Sıfırdan başlayın ve kendinizi ileri seviyeye kadar taşıyın!  Kurs toplamda 35 saatten fazla süreden oluşan videolardan oluşmaktadır. Kurs boyunca yazılan tüm örnek uygulamaların kaynak kodları öğrencilerle paylaşılmaktadır.

%90 İndirimle Udemy Sayfasından Kayıt Olmak İçin Tıklayın:

etik hackerlik

Etik Hacker Olma Kursu

Kısa sürede binlerce öğrenciye ulaşan bu bestseller kursta hacker saldırılarının nasıl yapıldığını öğrenin, kendinizi ve sistemlerinizi daha iyi korumaya başlayın. Kurs 3 ana konuya odaklanıyor: Kablosuz Ağları Hack'lemek, Sistemleri Hack'lemek ve Websitelerini Hack'lemek

%90 İndirimle Udemy Sayfasından Kayıt Olmak İçin Tıklayın:

Android-P

Android Mobil Uygulama: Java + Kotlin

Instagram, Foursquare, Survivor Birds klonları gibi popüler uygulamalar yazarak Android Pie için mobil uygulamalar geliştirmeyi öğrenin. Kursta hem Java hem Kotlin öğretilmektedir. Kurs toplamda 35 saatten fazla süreden oluşan videolardan oluşmaktadır. Kurs boyunca yazılan tüm örnek uygulamaların kaynak kodları öğrencilerle paylaşılmaktadır.

%90 İndirimle Udemy Sayfasından Kayıt Olmak İçin Tıklayın:

2103642_7d58_2

Python: Sıfırdan İleri Seviyeye Etik Hacker Örnekleriyle

Python'u tamamen sıfırdan başlayarak en ince detaylarına kadar öğrenmek istiyorsanız ve sonrasında bu öğrendiklerinizle Etik Hacker, Siber Güvenlik araçları yazarak teorinizi pratiğe dökmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. 18 saatin üzerinde içeriğe sahip bu eğitimde bir çok program yazacağız, pratik yapacağız, sınavlar olacağız ve en önemlisi yep yeni teknikleri kolayca bir şekilde uygulayabilir hale geleceğiz.

%90 İndirimle Udemy Sayfasından Kayıt Olmak İçin Tıklayın:

telefon ve mobil cihaz hackleme

Etik Hacker Olmak: Mobil Uygulamalar ve Telefonlar

Hacker'ların telefonlara, mobil uygulamalara ve mobil cihazlara nasıl saldırdığını ve tabii ki kendinizi bu saldırılardan koruma yollarını bu eğitim ile öğrenebilirsiniz. Tersine mühendislik, oyun hack'leme, uygulama manipülasyonu gibi çok merak edilen ve kaynak eksiği olan önemli konuları bu eğitimin içinde detayıyla öğrenebilirsiniz.

%90 İndirimle Udemy Sayfasından Kayıt Olmak İçin Tıklayın:

Bitcoin-3

Blockchain ve Bitcoin Nedir?

Bu kursta Blockchain teknolojisini, Bitcoin altyapısını, kripto para kültürünü ve alım satımını inceleyeceğiz. Bitcoin son yılların en popüler konularından ve gün geçtikçe yatırımcılarına daha da fazla kazandırıyor. 2018 Ocak itibariyle 280 milyar doları geçen Bitcoin işlem hacmi tek başına Yunanistan gayri safi milli hasılasından daha büyük! 

%75 İndirimle Udemy Sayfasından Kayıt Olmak İçin Tıklayın:

Ethical-Hacking-3

Etik Hacker Olma Kursu - Seviye 2: Ağ İçi Saldırılar

Eğer Etik Hacker Olma Kursu'nu bitirdiyseniz veya bilişim güvenliği ve ağ yönetimi konusunda temel bilgilere sahipseniz bu kurs tam size göre. Bilgi seviyenizi bir sonraki seviyeye taşıyacağınız bu kurs ile artık gerçek bir bilişim teknolojisi profesyoneli olmaya bir adım daha yaklaşacaksınız!

%90 İndirimle Udemy Sayfasından Kayıt Olmak İçin Tıklayın:

android seviye 2

Android Mobil Uygulama Kursu: Seviye 2

Eğer Android Mobil Uygulama Kursu'nu bitirdiyseniz veya hali hazırda Java ve Android konusunda bilgi sahibiyseniz kendinizi bir adım daha ileriye taşımak için bu kurs tam size göre! Kurs içerisinde Broadcast Receivers, Servisler, İçerik Sağlayıcılar, Push Notifications, UI Mastery gibi bir çok konuyu bulabilirsiniz!

%90 İndirimle Udemy Sayfasından Kayıt Olmak İçin Tıklayın:

2447736_43b6_2

iOS Mobil Uygulama Seviye 2: SwiftUI

Eğer iOS Mobil Geliştirme Eğitimini tamamladıysanız artık iOS Uygulamaların geleceği ile tanışmaya hazırsınız: SwiftUI. Türkiye'nin ilk SwiftUI eğitimi ile beraber Apple'ın devrim niteliğindeki bu kullanıcı arayüzü teknolojisini kullanmayı öğrenebilirsiniz.

%90 İndirimle Udemy Sayfasından Kayıt Olmak İçin Tıklayın: